Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry

Aktualności

10.10.2018 r.

Muzyczny Festiwal w Kościelisku

W dnia 19 – 21 października w Kościelisku odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie – finał tegorocznej edycji Kościelisko Music Trail Festival. Na trzech scenach wystąpią wspaniali artyści, a muzyka folk będzie prezentowana w niesamowitych aranżacjach.

Zobacz więcej
Załaduj więcej z kategorii Wieści z Hotelu
Załaduj więcej z kategorii Wiosna - lato

Jesień - zima

25.08.2017 r.

Jesienna promocja

Jesień w górach jest magiczna. Mieniące się tysiącem kolorów drzewa, cisza, spokój i brak tłumów na szlakach. Dla wszystkich kochających jesienny wypoczynek w górach, przygotowaliśmy specjalną promocję.

Zobacz więcej
Załaduj więcej z kategorii Jesień - zima

20.01.2018 r.

Eco Tatry - Hotel w górach

Idealne położenie, brama do Tatr Zachodnich, dbałość o ekologię i bezpieczeństwo gości. Poznaj 3 główne powody, dzięki którym możemy z pełną odpowiedzialnością mówić, że Hotel Eco Tatry***, to hotel w górach.

Zobacz więcej
Załaduj więcej z kategorii Poradnik
Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies