Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Gdzie wybrać się na romantyczny weekend?

Gdzie wybrać się na romantyczny weekend?

Wyjazd na romantyczny weekend we dwoje to fajny pomysł na wspólne spędzanie czasu zarówno dla par z wieloletnim stażem, jak i dla osób, które chcą się lepiej poznać i rozwinąć swoje relacje. Weekend w Tatrach dla par nie jest propozycją wyłącznie dla amatorów intensywnej aktywności i pokonywania wymagających szlaków. To także propozycja dla osób, które chcą naładować akumulatory, dając przy tym odpocząć ciału.

Odpoczynek dla duszy i ciała w górach

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, weekend w Tatrach dla par może być naprawdę atrakcyjny dla każdego. W końcu co takiego znajdujemy najczęściej na pocztówkach z gór? Jakie zdjęcia obejrzymy w lokalnych albumach i książkach zachęcających do zwiedzania? – Pewnie, że fotografie z widokami na najatrakcyjniejsze szczyty w różnych ujęciach! Jeżeli interesuje nas odpoczynek dla duszy i ciała, wcale nie musimy zdobywać wysokich gór, by nasycić zmysły ich cudownymi pejzażami. Hotel z widokiem na Giewont i strefą SPA jest tego doskonałym potwierdzeniem.

Romantyczny weekend w Tatrach w hotelu ze strefą SPA

Z myślą o parach, które chcą odwiedzić Tatry podczas wspólnego wyjazdu na kilka dni, w naszej ofercie przygotowaliśmy pozycję pod nazwą romantyczny weekend w górach – pakiet dla dwojga. Zachęcamy nim do skorzystania z 2 noclegów w komfortowo wyposażonych pokojach, w hotelu o wyjątkowym i kameralnym klimacie z dala od głośnego miasta. Nasza lokalizacja to bliskość tatrzańskich szlaków i dolin, gdzie można wypocząć w ciszy i otoczeniu gór. Tatry są dla każdego! W okolicy mamy do wyboru wiele miejsc, w które można zabrać drugą połówkę na romantyczny spacer.

Atrakcją naszego hotelu (nie tylko w przypadku pakietu dla dwojga) jest możliwość skorzystania ze strefy SPA w wybranym dniu pobytu. Mamy tu saunę suchą, jacuzzi, saunę infrared i strefę relaksu.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety