Noclegi koło Zakopanego. Gdzie warto się zatrzymać?Chciałbyś spędzić z rodziną ferie w pięknej okolicy? A może planujesz majówkę w gronie przyjaciół? Hotel w górach to w obu tych przypadkach doskonały pomysł. Gdzie jednak się zatrzymać, by spędzić miło czas, a także zapewnić sobie ciszę, spokój i wygodę?

Ekologiczny hotel w Tatrach


Eco Tatry Hotel to pierwszy hotel w Dolinie Kościeliskiej - i zarazem doskonały wybór, jeżeli szukamy miejsca, w którym nie tylko znajdziemy się blisko natury, ale też będziemy mieli zapewnione wszelkie podstawowe wygody. W ofercie znajdziemy starannie urządzone, komfortowe pokoje w zróżnicowanych wariantach. Niezależnie więc, czy planujemy romantyczny weekend z drugą połówką, czy wyjeżdżamy na wakacje z dziećmi, zawsze będzie nam wygodnie - znajdziemy tu bowiem zarówno przytulne miejsce dla dwojga, jak i pokój de luxe Rodzinny czy studio pozwalające komfortowo pomieścić nawet 6 osób. Będziemy mieć też dostęp do podstawowych udogodnień w rodzaju minilodówki czy telewizora LCD. Dodatkową zaletę stanowi tu położenie placówki - jest to hotel przy Tatrzańskim Parku Narodowym, w którym z wielu okien rozciąga się piękny widok na Giewont.
Oprócz noclegu hotel oferuje także smaczne i zdrowe dania kuchni regionalnej - co jest znacznym ułatwieniem w sytuacji, gdy wolimy poświęcić czas raczej na odpoczynek lub zwiedzanie, niż na poszukiwanie i sprawdzanie lokalnych restauracji.
Ponadto oferta obejmuje także strefę SPA, w której znajdziemy jacuzzi i sauny - idealne miejsce na relaks, w którym uwolnimy się się od całego stresu związanego z pracą czy życiem w nieustannym biegu.
Ostatnią, lecz wcale nie najmniej ważną zaletą Eco Tatry Hotelu jest - co wynika już z samej nazwy - fakt, że pracującym w nim ludziom leży na sercu dobro środowiska naturalnego. Decydując się na pobyt tutaj, możemy mieć pewność, że nasz komfort został osiągnięty w sposób bezpieczny dla przyrody - a w konsekwencji całej naszej planety. Jeżeli więc jej dobro jest ważne także i dla nas, wybór staje się oczywisty.

Hotel w Kościelisku to gwarancja udanego wypoczynku wśród urokliwych górskich pejzaży - tu zapomnimy o wszelkich troskach i przynajmniej na chwilę uciekniemy od miejskiej codzienności.


Wróć do bloga