Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Witamy w Eco Tatry Hotel

Poznaj naszą piękną historię, która zakończyła się powstaniem pierwszego w historii Kościeliska Hotelu, z którego jesteśmy dumni.

01.12.2016.
Hotele Kościelisko

Historia powstania Eco Tatry Hotelu, to historia nierozerwalnie związana z Liliowym Dworem***. Pensjonat był pierwszy. Powstał w 2012 roku. Przez 4 lata odwiedziło nas kilka tysięcy Gości z Polski i zagranicy. To oni, ich dobre słowo, zaufanie i coraz większe zainteresowanie Liliowym Dworem spowodowało, że postanowiliśmy sięgnąć marzeń i wybudować pierwszy w historii Kościeliska Hotel – Eco Tatry Hotel.

Możesz zapytać co się zmieniło wraz z powstaniem Hotelu? Poza tym, że podnieśliśmy standard, doposażyliśmy pokoje, wybudowaliśmy windę, powiększyliśmy strefę SPA i Relaksu – nie zmieniło się nic, co było tak ważne dla naszych Gości. Nadal jest cicho, spokojnie i smacznie. Nadal każdy Gość traktowany jest wyjątkowo.

Nie zmieniło się też nasze piękne położenie. Nadal jesteśmy na granicy magicznego Tatrzańskiego Parku Narodowego, 5 minut spacerem od malowniczej Drogi Pod Reglami i 15 minut od pięknej Doliny Kościeliskiej. Z naszych balkonów widać Giewont, a Zakopane jest tylko 5 minut drogi od naszego Hotelu.

Poznaj nas bliżej i zobacz co jest dla nas ważne 

Pensjonat Liliowy Dwór to teraz Eco Tatry Hotel. To wyższy standard, lepsza oferta przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej atmosfery miejsca i ludzi, którzy tworzą nasz Hotel.

Będziemy szczęśliwi jeżeli będziemy mogli Cię gościć!

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies