Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Opinie o Eco Tatry Hotel

Zobacz jaką ocenę wystawili nam nasi Goście w serwisie Booking.com

17.01.2017 r.

Od samego początku istnienia Eco Tatry Hotel robimy wszystko, aby Goście, którzy odwiedzą nasz Hotel czuli się u nas dobrze. Każdy element naszej działalności jest podporządkowany ich odpoczynkowi, relaksowi i zadowoleniu. Dlatego ogromnie nas cieszy i jesteśmy dumni gdy dobrze nas oceniają i chcą podzielić się z innymi internautami swoją opinią o Eco Tatry Hotel Kościelisko.

Otrzymaliśmy właśnie nagrodę “Guest Review Awards 2016” od międzynarodowego i największego na świecie serwisu rezerwacyjnego – Booking.com.  Średnia ocena Hotelu wystawiona przez naszych Gości wyniosła 9.1 na 10 możliwych! To dla nas wielkie wyróżnienie i radość, że nasze starania są przez Was dostrzegane. Nie ma lepszej recenzji hotelu niż ta wystawiona przez jego Gości.

Nasi Goście chętnie zostawiają opinie o Eco Tatry również w innych miejscach. W serwisie Google Maps zostawili 33 opinie o Hotelu ze średnią 4.9 (skala do 5), a w najpopularniejszym serwisie społecznościowym Facebook ocenili nas na 5 gwiazdek (skala do 5).

Opinie o Eco Tatry Hotel Hotel Kościelisko - Eco Tatry

Czytamy wszystkie opinie o Hotelu. Każda z nich jest przez nas dokładnie analizowana. Wiele udoskonaleń wprowadziliśmy właśnie dzięki opiniom naszych Gości. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy starali się jeszcze bardziej. Chcemy, aby Eco Tatry Hotel był najchętniej wybieranym Hotelem w Kościelisku i jego okolicy. Chcemy, aby nasi Goście mieli idealne warunki do odpoczynku i zawsze wyjeżdżali od nas zrelaksowani i z uśmiechami na buziach. Naszym marzeniem jest, aby mogli powiedzieć, że Hotel Eco Tatry, to jest ich miejsce w Tatrach.

Dziękujemy!

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies