Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Kościelisko

Poznaj 3 główne atuty miejscowości coraz bardziej cenionej przez turystów

05.02.2017 r.
Kościelisko

Kościelisko i jego położenie – atut pierwszy

Główną atrakcją Kościeliska jest jego położenie. Z jednej strony – z dala od zgiełku miasta, a z drugiej – blisko gór i możliwości jakie one dają. Cisza, spokój oraz dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna powodują, że turyści coraz chętniej wybierają Kościelisko jako miejsce, w którym wypoczywają. Położenie wsi szczególnie przypadnie do gustu osobom, którym zależy na dobrym punkcie wypadowym do Doliny Kościeliskiej, Doliny Chochołowskiej oraz Tatr Zachodnich (m.in. Grześ, Rakoń, Wołowiec).

Kościelisko – Zakopane – atut drugi

Kościelisko położone jest na granicy z Zakopanem. Dzięki często kursującej komunikacji publicznej, dotarcie do Krupówek, czy też innych ważnych dla turystów punktów tego miasta, zajmuje od kilku do kilkunastu minut. To olbrzymi atut tej miejscowości.  Wielu z odwiedzających Kościelisko chwali sobie fakt, że mają blisko do atrakcji Zakopanego, ale mogą nocować z dala od zgiełku jaki potrafi tam panować. Warto w tym miejscu wspomnieć, że na ternie miejscowości znajdują się wszystkie podstawowe punkty, które mogą przydać się turystom – sklepy spożywcze, karczmy i restauracje, apteka, poczta, cukiernia oraz stacja benzynowa.

Koscielisko zima Kościelisko pensjonat

Kościelisko baza noclegowa – atut trzeci

Turyści mają do wyboru wiele kwater, willi, pensjonatów oraz apartamentów, w których mogą się zatrzymać. Większość z nich prezentuje dobry standard i oferuje różne dodatkowe usługi, które uprzyjemniają pobyt. Baza noclegowa w Kościelisku stale się rozrasta, zmienia i podnosi standard. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Hotel w Kościelisku jest jeden, to Eco Tatry Hotel. Byliśmy i jak dotąd jesteśmy jedynym Hotelem, który spełnia wszystkie wymogi i może używać nazwy “hotel”. Jesteśmy dowodem na to, że Kościelisko jest cenioną przez turystów miejscowością wypoczynkową – gdyby nie oni, nie było by nas.

Najpierw był Pensjonat Liliowy Dwór – poznaj naszą historię

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies