Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie

Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie "Marka Tatrzańska"

01.07.2018 r.
Marka Tatrzańska - Hotel Eco Tatry Holiday&SPA

Marka Tatrzańska, czyli ciężka praca popłaca

28.06.2018 r. to był dobry dla nas dzień. Podczas uroczystej gali w miejscowości Małe Ciche, zostaliśmy uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem Marka Tatrzańska w kategorii “Baza gastronomiczna, handlowa, noclegowa oraz usługowa na terenie Powiatu Tatrzańskiego”. Jest to znak jakości, a zarazem obietnica, że oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości. W tym roku, z rąk starosty tatrzańskiego Piotra Bąka odebrało go tylko 13 podmiotów. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że nasza praca została dostrzeżona.

Po pierwsze – jakość

 

Od początku powstania Hotelu wiedzieliśmy, że przed nami wiele wyzwań i bardzo ciężka praca. Nasz Region żyje przede wszystkim z turystyki. To przekłada się na bardzo dużą liczbę miejsc, które oferują usługi noclegowe turystom. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że w świadomości większości Polaków wybierających się w Tatry, to Zakopane, a nie Kościelisko jest pierwszym wyborem.

Dodatkowo postawiliśmy sobie za cel, że pójdziemy troszkę “pod prąd” i konkurować będziemy jakością usług a nie tylko i wyłącznie ceną noclegu. Wiedzieliśmy też, że jeżeli chcemy zostawić naszym dzieciom i wnukom czyste Tatry, to nie możemy iść na skróty jeżeli chodzi o dbałość, o środowisko naturalne. Każdy dzień udowadnia nam, że warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę.

Po drugie – gościnność

 

Nie byłoby nas gdyby nie setki gości, którzy odwiedzają nas każdego roku. Każdy z nich jest inny, każdy ma inne potrzeby i inaczej odpoczywa. To wszystko powoduje, że w naszej pracy nie stosujemy schematów i nie możemy iść na skróty. Gość ma być w centrum uwagi, a naszym celem jest spowodować, aby wyjeżdżał od nas wypoczęty i z uśmiechem na ustach. Opinie w takich serwisach jak Booking, Facebook, czy Google Maps pokazują, że nam się to w większości przypadków udaje. Oczywiście nie we wszystkich, ale każda negatywna opinia (o ile jest prawdziwa) dopinguje nas jeszcze cięższej pracy.

Dziękujemy i zapraszamy na wakacje w górach

 

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies