Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Narty 2017

Zima, góry, narty lub snowboard i aktywny wypoczynek

02.12.2016

Wyjazdy na narty 2017 Zakopane, Kościelisko

Wypoczynek zimowy w górach dla wielu oznacza tylko jedno  – jazdę na nartach lub snowboardzie. Truizmem byłoby napisać, że góry idealnie nadają się do tego typu aktywności na świeżym powietrzu.

Wyjazdy na narty

Coraz lepsza baza narciarska, rozwijająca się sieć wypożyczalni nart, serwisów i brak konieczności długich podróży powodują, że Polacy, ale i nie tylko, coraz chętniej wybierają ofertę Podhala. Coraz mniejszym problemem stają się również chwilowe braki w opadach śniegu ponieważ stoki narciarskie są coraz lepiej i wydajniej sztucznie naśnieżane.

Narty biegowe Kościelisko

Kościelisko uważane jest przez wielu za stolicę narciarstwa biegowego. Wielokilometrowe, profesjonalnie przygotowane trasy, wypożyczalnia nart oraz zawody w tej dyscyplinie sportu powodują, że jest ono bardzo często wybierane przez miłośników tego typu aktywności. Dla nich Eco Tatry Hotel jest idealną wręcz bazą noclegową, ponieważ trasy wiodą tuż za naszym Hotelem. Odpada zatem problem przemieszczania się, parkowania i płacenia za parking. Wszystko jest na miejscu.

Zobacz pakiet pobytowy przygotowany specjalnie dla narciarzy i snowboardzistów

 

Stacje narciarskie Zakopane, Kościelisko

Nasz Hotel jest również bardzo dobrą bazą do wypadów dla tych, którzy lubią zjeżdżać na nartach lub snowboardzie – 3 kilometry od nas znajduje się stacja narciarska Szymoszkowa, a o 5 km oddalony jest ośrodek dla narciarzy Witów Ski. W niedalekiej odległości od naszego Hotelu położony jest również Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Harenda w Zakopanem, który posiada wyciąg orczykowy, kolej krzesełkową oraz wyciąg taśmowy. Trasy są o różnym stopniu trudności (w tym certyfikowaną przez FIS), a w lutym 2017 roku odbędzie się tam Puchar Europy w slalomie mężczyzn. Te trzy miejsca cechuje duża uniwersalność – zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze będą czuli się dobrze, korzystając z oferowanych przez nie usług

Hotel Eco Tatry dla narciarzy i snowboardzistów

Z myślą o wszystkich narciarzach i snowboardzistach, bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania, przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe w naszym Hotelu. Jeżeli to czytasz, jesteśmy przekonani, że przypadną Ci one do gustu.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies