Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Opinie o Hotelu Eco Tatry

Guest Review Award 2017

15.01.2018 r.
Opinie o Eco Tatry Hotelu

Hotel Eco Tatry opinie

Rok 2017 był dla nas pracowity, ale przy tym bardzo dobry. Gościliśmy setki osób z całego świata, którzy zechcieli poznać nowe miejsce na mapie Podhala i skorzystali z naszej oferty.  Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy i robimy wszystko, aby wypoczął i opuścił nasz hotel zrelaksowany oraz z uśmiechem na buzi. To jest priorytet, którym kieruje się każdy z nas pracujący w Eco Tatry. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego też uważnie wsłuchujemy się w głos naszych Gości. Liczymy się z ich opiniami i m.in. dzięki nim możemy jeszcze lepiej dbać o odpoczynek wybierających nasz hotel.

Nagroda “Guest Review Award 2017”

To między innymi dzięki opiniom Gości, otrzymaliśmy po raz kolejny “Guest Review Award 2017” od serwisu Booking.com. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Serwis wyjątkowo dba o to, aby publikowane na jego łamach recenzje były prawdziwe. Dziękujemy! To motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Obiecujemy, że w 2018 roku nie spoczniemy na laurach. Będziemy pracować jeszcze ciężej!

Inne oceny i opinie o Eco Tatry Hotel

Opinie i oceny naszego hotelu można znaleźć w wielu miejscach. Oto jak Goście Eco Tatry ocenili nasz hotel:

Każda ocena i opinia jest cenna

Hotel Eco Tatry powstał z myślą o ludziach, którzy cenią sobie komfortowy wypoczynek w ciszy i spokoju. Nic nie ukrywamy, nie kręcimy i nie opowiadamy bajek. Celem nadrzędny jest stworzenie wyjątkowego miejsca w Kościelisku, które będzie chętnie wybierane i odwiedzane przez ludzi z całego świata. Miejsca relaksu i wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Bez opinii i ocen naszych gości – będzie to bardzo trudne. Liczymy się z ich zdaniem i zachęcamy do tego, aby dzielili się z nami oraz z innymi swoją opinią o Hotelu Eco Tatry.

Jeżeli planujesz odwiedzić Tatry w 2018 i chciałbyś sprawdzić prawdziwość opinii o naszym hotelu, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypoczynku.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies