Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Pensjonat Liliowy Dwór Kościelisko

Najpierw był pensjonat w Kościelisku, by po kilku latach powstał Eco Tatry Hotel

13.02.2017 r.
Pensjonat Liliowy Dwór Kościelisko

Pensjonat Kościelisko 

Pensjonat Liliowy Dwór powstał w 2011. Stworzyliśmy go z myślą o rosnącej grupie turystów, którzy z jednej strony chcą odpocząć z dala od zgiełku miasta i szukają noclegów w pobliżu Zakopanego, a z drugiej – chcą być blisko szlaków górskich, dolin i Tatr Zachodnich. Od samego początku zależało nam na tym, aby nasi Goście wypoczywali w ciszy, spokoju i w komfortowych warunkach. Przez 4 lata przyjęliśmy kilka tysięcy Gości. Zainteresowanie Kościeliskiem i naszym Pensjonatem było z roku na rok coraz większe, a my zachęceni bardzo dobrymi opiniami, postanowiliśmy stworzyć pierwszy w historii Kościeliska Hotel.

Przeczytaj więcej o Kościelisku

Jakie są różnice?

Jest pięć głównych różnic pomiędzy Pensjonatem Liliowy Dwór, a Hotelem Eco Tatry:

  • podnieśliśmy standard naszych usług,
  • powiększyliśmy bazę noclegową z 12 do 25 pokoi i podnieśliśmy standard ich wyposażenia,
  • w budynku działa winda,
  • jesteśmy jeszcze bardziej ekologiczni – mamy 2 nowe kotłownie, więcej solarów i zwracamy bardzo dużą uwagę na to, aby nasza działalność nie miała negatywnego wpływu na otaczające nas środowisko,
  • rozszerzyliśmy ofertę o nową Strefę SPA, Strefę rozrywki i Lobby Bar.
Hotel Kościelisko - Eco Tatry Kościelisko pensjonat

Co się nie zmieniło?

Nie zmieniliśmy się my i nasze podejście do tego co robimy :). Dalej naszym głównym celem jest zadowolenie naszych Gości i ich uśmiechnięte oraz zrelaksowane buzie. Wiemy, że aby to osiągnąć musimy oferować coś więcej niżeli tylko dach nad głową i miejsce do przespania się. Nasi Goście oczekują ciszy, spokoju, wypoczynku w komfortowych warunkach z pysznymi śniadaniami i bogatą ofertą SPA. Nie zmieniło się również nasze piękne położenie – 200 m od malowniczej Drogi pod Reglami, 900 m od Doliny Kościeliskiej.

Dowiedz się więcej o Hotelu Eco Tatry***

Pensjonat czy Hotel w Kościelisku?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Jedno jest jednak pewne – pracujemy coraz więcej, czasu na odpoczynek mamy coraz mniej. Warto zatem dobrze sprawdzić miejsce, do którego się jedzie, opinie o nim oraz jego ofertę. Warto zaplanować swój cenny wypoczynek w górach, w miejscu, które gwarantuje odpowiedni standard. Pensjonatów w Kościelisku jest wiele, Hotel jest tylko jeden i gorąco zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Wypoczynek w górach – oferta Eco Tatry Hotel

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies