Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Szukasz prezentu na Święta?

Podaruj wyjątkowy wypoczynek w górach

03.12.2017 r.
Hotel w górach - vouchery

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. To magiczny moment w roku, który nie tylko sprzyja  spotkaniom w rodzinnym gronie i wspólnemu biesiadowaniu. To również czas, w którym obdarowujemy się prezentami świątecznymi. Cudowność Świąt powoduje, że chcemy dać naszym najbliższym coś wyjątkowego, coś co sprawi im radość i spowoduje szeroki uśmiech. Znaleźć taki prezent nie jest wcale łatwo. Często okupione jest to godzinami spędzonymi na poszukiwaniach, staniu w kolejkach, a i to nie gwarantuje, że obdarowany będzie w pełni zadowolony.

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu, który nie tylko sprawi radość, ale i będzie oferował niezapomniane chwile oraz przeżycia, to przygotowaliśmy specjalną ofertę voucherów prezentowych. Znajdziesz wśród nich m.in.: Voucher – idealny na prezent dla rodziców/dziadków oraz Voucher – idealny na prezent dla zakochanych. To nie wszystko – sam możesz skomponować dedykowany i spersonalizowany voucher prezentowy.

A dla lubiących promocje, przygotowaliśmy 10% zniżki na wszystkie nasze vouchery.

Zobacz naszą ofertę voucherów na prezent 

Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do kontaktu -> tel.: +48 538 998 877

 

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies