Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Slow life hotel

Cisza, spokój i bliskość gór

03.05.2018 r.
Slow life hotel - Eco Tary Hotel

Slow life – życie jest tu i teraz

Przytłaczająca liczba obowiązków, wieczny pęd, wszechobecny przesyt informacjami i technologią. Znasz to z autopsji? Niestety, coraz częściej tak wygląda nasze życie. Robimy wszystko szybciej,  i więcej niż nasi przodkowie. W obecnych czasach, nacisk na to, aby było “fast” jest duży i wpływa na coraz więcej czynności, które robimy każdego dnia. Jemy szybko, chodzimy szybko, wykonujemy dużo czynności na raz, kupujemy dużo, szybko i bez zastanowienia. Dążymy do doskonałości, stawiamy przed sobą duże wymagania i przywiązujemy wiele uwagi do gromadzenia dóbr. Zapominamy w tym wszystkim jednak, że można wolniej, że prawdziwe życie jest tu i teraz, a szybki styl życia wpływa negatywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale i relacje z bliskimi.

Slow life hotel

Nie nam oceniać i rozstrzygać, jaki styl życia jest dobry, a jaki zły. Możemy jednak zapewnić, że czasem warto zwolnić, odpocząć i naładować baterie. Idealnym czasem na wdrożenie idei slow life jest urlop. To była jedna z naszych głównych myśli, która towarzyszyła nam podczas projektowania Eco Tatry Hotel – hotel w górach. Chcieliśmy stworzyć komfortowy hotel, który z jednej strony będzie oferował wszystko, co 3* obiekt powinien oferować, a z drugiej, będzie miejscem, w którym duch slow life będzie odczuwalny na każdym kroku.

Poznaj naszą propozycję na spędzenie weeekendu w Tatrach

Nasze położenie sprzyja wypoczynkowi w tempie slow

Jesteśmy położeni we wsi Kościelisko, tuż przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Z dala od zgiełku miasta i tłumów turystów. Nasze umiejscowienie (200 m od Drogi pod Reglami i 900 m od Doliny Kościeliskiej) nie tylko gwarantuje bliskość szlaków, ale i ciszę oraz spokój. Możemy zatem z całą świadomością napisać, że jesteśmy idealnym miejscem, by powiedzieć sobie “zwolnij” i “znajdź czas dla siebie i swoich bliskich”.

 

Hotel typu slow - Hotel Eco Tatry Eco Tatry - Hotel typu slow

Stawiamy na ekologię

Energię pozyskujemy z solarów, ciepło dostarczają nam dwa ekologiczne kotły V klasy, a nieczystości trafiają do gminnej kanalizacji. Dzięki temu, że ociepleni jesteśmy wełną mineralną o wysokich parametrach izolacyjnych ograniczamy straty ciepła i spalanie. Parking utwardziliśmy żwirem kamiennym, co pozwala na swobodny drenaż. Nasze korytarze oświetlane są przez lampy z sensorem ruchu, a pokoje wyposażone są w czytniki kart – Gość wyciąga kartę przy wyjściu z pokoju i nawet gdy zapomni zgasić światło, system zrobi to za niego. Dodatkowo w całym budynku zastosowano bufor ciepła, który nie tylko wpływa na sprawność energetyczną kotła, ale i zmniejsza emisję substancji szkodliwych.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies