Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Termy Chochołowskie i Hotel Eco Tatry***

Dzięki współpracy, nasi Goście otrzymują karnety lub zniżki do Term

13.03.2017 r.
Termy w Chochołowie Hotel Eco Tatry

Od początku istnienia Hotelu Eco Tatry, zależy nam na tym, aby oferować naszym Gościom kompleksowy i jak najlepszy wypoczynek. Dlatego też w naszym Hotelu mają do dyspozycji mi.in. Strefę SPA, Strefę Relaksu i Strefę Rozrywki. Staramy się również zawiązywać współpracę z ciekawymi miejscami w naszej okolicy, z których oferty będą mogli skorzystać, co uczyni ich odpoczynek jeszcze lepszym. Takim miejscem są Termy Chochołowskie, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

Termy Chochołowskie i Hotel Eco Tatry

Dlaczego Termy Chochołowskie?

  • Dzięki współpracy, Goście Eco Tatry – w zależności od oferty – otrzymują karnety lub zniżki na całą ofertę Term.
  • Nasi Goście nie muszą stać w korkach i spędzać czasu w samochodzie. Od Term dzieli nas 14 minut spokojnej jazdy samochodem/komunikacją publiczną. Oszczędzają w ten sposób czas i niepotrzebne nerwy.
  • Termy Chochołowskie to największy obiekt termalny na Podhalu, a ich oferta basenów oraz innych atrakcji dla małych i dużych jest ogromna. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że nasi Goście nie będą się tam nudzić.
  • Wypad do Term Chochołowskich oznacza dobry wypoczynek niezależnie od pogody, wieku, stanu zdrowia i pory roku. A dobry wypoczynek naszych Gości, to dla nas priorytet.

 Zobacz specjalny pakiet termalny

Chocholow Termy Eco Tatry Hotel Chocholow Termy
Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies