Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Wielkanoc w górach

Zobacz jakie atrakcje czekają Cię w naszym Hotelu podczas Wielkanocy

31.01.2017 r.
Wielkanoc w górach Zakopane - Kościelisko

Wielkanoc w górach, w Eco Tatry Hotel

Święta Wielkanocne w 2017 wypadają w połowie kwietnia. To idealny czas na wyjazd w góry. Z jednej strony, w dolnych partiach można zaobserwować oznaki budzącej się do życia przyrody i wiosny, a z drugiej – w wysokich partiach gór leży śnieg. Wielkanoc to również dobry moment na rodzinny wypoczynek i złapanie chwili oddechu od codziennych obowiązków. Z okazji Wielkanocy 2017, przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy, który łączy w sobie, to co jest najpiękniejsze w tych Świętach z relaksem, odpoczynkiem i nic nie robieniem.

Specjalna oferta pobytowa -> Wielkanoc w górach 

Wielkanoc góry Tatry Krokusy

Relaks dla Ciebie

Korzystając z pakietu otrzymujesz 3 noclegi w komfortowych pokojach, 2h dostęp do Strefy SPA , pełne wyżywienie (w tym uroczyste śniadanie góralskie), koszyczek wielkanocny, dostęp do strefy rozrywki (bilard, piłkarzyki). Z myślą o najmłodszych, zaplanowaliśmy wspólne malowanie pisanek. O wszystko dbamy my, Ty odpoczywasz i korzystasz z uroków naszego Hotelu oraz gór.

Proponowany plan pobytu

W Wielki Piątek – najmłodsi zajmą się malowaniem pisanek, a Ty możesz w tym czasie zrelaksować się w naszej Strefie SPA.

W Wielką Sobotę wraz z chętnymi i ich koszyczkami udamy się do kościółka w Kościelisku i poświęcimy wcześniej przygotowane pisanki. Będzie to również bardzo dobra okazja do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniej udekorowany koszyczek wielkanocny.

W Niedzielę Wielkanocną,  zaprosimy Cię na uroczyste góralskie śniadanie wielkanocne.

To tylko niezobowiązujący plan. Dla nas najważniejszy jest Twój odpoczynek. Kościelisko, nasze położenie oraz Tatry – dają tyle możliwości aktywnego wypoczynku, że każdy znajdzie coś dla siebie podczas Świąt Wielkanocy 2017 w górach.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies