Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Boże Narodzenie 2016 w górach

Uroczysta kolacja wigilijna, rodzinna atmosfera, góry i wypoczynek.

03.12.2016 r.
Wigilia w górach | Hotel Kościelisko : Zakopane

Wigilia 2016 w górach

Zabieganie, stres, nerwowe przygotowania, gotowanie potraw wigilijnych i wszechobecne zamieszanie… Znasz to? Nie tylko Ty kiwasz głową twierdząco. Setki tysięcy Polaków odczuwa podobne emocje przygotowując Święta Bożego Narodzenia i samą kolację wigilijną.

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że chociaż przez chwilę, na moment, w Twojej głowie pojawiła się myśl: “A może w tym roku spędzić Boże Narodzenie w górach?”. Zapewniamy – nie jesteśmy jasnowidzami i nie czytamy w Twoich myślach ;). Nie tylko Ty masz ochotę znaleźć jakieś ładne miejsce, zarezerwować tam pokój i pojechać na gotowe. Nie ma w tym nic dziwnego, a tym bardziej złego.

Zobacz szczegóły pakietu pobytowego Boże Narodzenie w górach 2016 

Święta w górach | Eco Tatry Hotel Kościelisko Święta w górach - choinka | Eco Tatry Hotel Kościelisko

Jeżeli przeszło Ci przez myśl, że może warto zabrać rodzinę i wyjechać w nadchodzące święta, to mamy interesującą propozycję dla Ciebie. Dla wszystkich, którzy nie tylko chcą spędzić Boże Narodzenie w gronie rodziny, ale również chcą odpocząć i zrelaksować, przygotowaliśmy specjalne pakiety wypoczynkowe.

Co zawierają? Przede wszystkim obietnicę wypoczynku, nic nie robienia i relaksu. Dodatkowo w ich skład wchodzą święta Bożego Narodzenia 2016 w górach, w przepięknym Kościelisku obok Zakopanego. Hotel Eco Tatry*** przygotował z tej okazji specjalną kolację wigilijną i ciasto świąteczne.

Jedyny wysiłek jaki musisz podjąć, to zarezerwować pokój i do nas przyjechać. Resztę zostaw nam! Wigilia w górach jest bliżej niż myślisz.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies