Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Wiosna i lato 2018 w Eco Tatry

Oferta wypoczynku w górach

14.03.2018 r.
Wiosna w górach 2018 - Eco Tatry Hotel

Wiosna w górach

 

Wszystko wskazuje na to, że przed nami ostatnie podrygi zimy i za kilka tygodni zagości u nas wiosna. Przyroda już budzi się do życia, dzień jest coraz dłuższy, powoli pojawiają się pierwsze krokusy. Jeszcze chwila i znów się zazieleni, a od rana będziemy budzeni ptasimi koncertami. Wiosna w górach ma swój urok. Na szlakach nie ma tłumów, w górach panuje cisza i spokój, co sprzyja wypoczynkowi i relaksowi.

Z myślą o tych, którzy kochają dobry odpoczynek, przygotowaliśmy na wiosnę 2018 2 pakiety wypoczynkowe:

  •  Weekend 2018 w górach  Idealny na aktywny odpoczynek, którym może być np. poszukiwanie krokusowych polan.
  •  Majówka w górach Pakiet dla tych, którzy chcą spędzić długi weekend majowy 2018 w komfortowych warunkach, ale bez tłumów i hałasu Zakopanego.

Lato w górach

 

Przypominamy, że najwyższy czas pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca na wakacje. Im wcześniej, tym większa pewność dostępności pokoi na wymarzony urlop w górach, a tych z widokiem na Giewont szybko ubywa.  Dla tych wszystkich, którzy mają w planach wczasy w Tatrach mamy specjalny pakiet pobytowy – Wakacje 2018 w górach. Zawiera on m.in. pełne wyżywienie, SPA bez limitu oraz 5 noclegów w bardzo dobrze wyposażonych pokojach.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies