Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Puchar Świata w skokach narciarskich - Zakopane 2017

Święto sportów zimowych w Polsce

27.12.2016 r.

Już za niecały miesiąc – 20.01.2017 r. rozpocznie się święto polskich sportów zimowych – Puchar Świata w skokach narciarskich – Zakopane 2017.  Co roku, to wydarzenie gromadzi tysiące kibiców w Zakopanem oraz miliony przed telewizorami. Całe miasto żyje skokami narciarskimi. Barwy biało – czerwone widoczne są na każdej, nawet najmniejszej ulicy stolicy polskich Tatr.

Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła

W tym roku nasi skoczkowie są w bardzo dobrej dyspozycji. Wygrali konkurs drużynowy w Klinghental, Kamil Stoch wygrał konkurs w Lillehammer, a Maciej Kot był drugi. Przed polską publicznością będzie na pewno chciał się pokazać Piotr Żyła – aktualny mistrz Polski w skokach narciarskich. Jest pewne, że każdy skoczek, który wystartuje w konkursie skoków na Wielkiej Krokwi da z siebie wszystko. Już dawno nie mieliśmy tylu pretendentów do stanięcia na podium Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Warto być w Zakopanem

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że zbliżający się konkurs będzie bardzo emocjonujący i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń każdemu kibicowi naszej Reprezentacji. Co roku Zakopane przeżywa prawdziwie pozytywne oblężenie przez miłośników skoków narciarskich, a Wielka Krokiew pęka w szwach.  Już dzisiaj warto pomyśleć o kupnie biletów i zarezerwowaniu miejsca noclegowego.

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 2017 – specjalna oferta pobytowa

 

 

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies