Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram
Pakiety

Wypoczynek w górach – oferta pakietowa

Wypoczynek w górach może mieć różne oblicza. Nasz hotel z widokiem na Giewont jest idealnym miejscem nie tylko na wyjazd tylko we dwoje, ale również dla grupy znajomych lubiących aktywne spędzanie czasu. Tutaj swoją oazę spokoju znajdą wszyscy, którzy lubią spacerować po dolinach i jaskiniach lub kochają wspinaczkę i Tatry Wysokie. Dolina Kościeliska to jedna z najliczniej odwiedzanych tatrzańskich dolin, w której dostępnych jest 5 jaskiń dla turystów m.in. Mroźna, Raptawicka, Smocza Jama. To tu zobaczysz interesujące formy krasowe powstałe w wyniku działania lodowca np. wywierzyska, skaliste przewężenia. Piękno Doliny Kościeliskiej sprawia, że należy ona do najpopularniejszych destynacji turystycznych w Tatrach. Na jej terenie znajduje się niezwykle rozległa polana Wyżnia Kira Miętusia, Wąwóz Kraków oraz nieduży śródmorenowy Smreczyński Staw. Wypoczynek w naszym hotelu docenią także ci, którzy szukają odpoczynku w SPA albo po prostu lubią atmosferę, jaką oferuje Zakopane. Hotel Eco Tatry to doskonałe miejsce do wypoczynku niezależnie od tego, jaką jego formę wybierzesz. Pobyt w naszym hotelu z pewnością zostanie na długie lata w pamięci. Nie ma znaczenia również pora roku, bo góry mają to do siebie, że tutaj zawsze jest pięknie!

Wybierz pakiet dla siebie i odkrywaj atrakcje Tatr

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu z widokiem na Giewont, który pozwoli Ci w pełni zregenerować swoje siły. Jesteśmy gotowi, by przyjmować naszych Gości w różnych okresach roku. Nasz obiekt jest nowocześnie wyposażony, ale jego architektura opiera się na tradycyjnych rozwiązaniach i dobrze wpisuje się w lokalny krajobraz. Chcemy, by nasi Goście mogli nie tylko miło spędzić czas, ale poznali również bliżej góralską kulturę. Oferujemy różne pakiety, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb.

Każdy pakiet to kompleksowa propozycja zawierająca wszystko, co niezbędne, by wyjątkowo spędzić czas w hotelu z widokiem na Giewont. Oferujemy więc nie tylko niesamowitą panoramę gór wprost z hotelowego okna, ale także komfortowe pokoje, smaczne regionalne jedzenie i kompleksową opiekę w czasie pobytu. Jesteśmy jednak gotowi spełniać indywidualne oczekiwania Gości tak, aby pobyt w naszym hotelu był dla nich zawsze udany. Nasz hotel w Tatrach powstał z myślą o tych, którzy kochają góry i komfortowy wypoczynek. Zapraszamy!

Weekend w górach

Weekend, Tatry i dobry wypoczynek

984 zł/para
Zobacz ofertę

Termalny wypoczynek - pakiet

Dla wielbicieli term i wygrzewania się w wodzie

279 zł/noc
Zobacz ofertę

Romantyczny weekend w górach

Romantyczny weekend w Eco Tatry Hotel
Dla wszystkich zakochanych!

1104 zł / para
Zobacz ofertę

Wakacje ze śniadaniem

Pyszne i energetyczne śniadanie i cały dzień przed Tobą - tak jak lubisz.

429 zł / pokój 2-osobowy
Zobacz ofertę

Vouchery na prezent

Idealne na każdą okazję

są pod voucherami
Zobacz ofertę
Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies