Trwa ładowanie

Partner programu - Gotowi w góry
Facebook Instagram

Eco Tatry Hotel – Warunki rezerwacji

 1. Warunkiem rezerwacji pobytu jest zadatek w wysokości 30% całego pobytu  lub całej kwoty (w zależności od wybranej oferty)  do 3 dni od daty otrzymania złożenia rezerwacji lub otrzymania potwierdzenia rezerwacyjnego. Dla rezerwacji, których przyjazd ma miejsce do 7 dni od daty rezerwacji wymagane jest wpłacenie zadatku w terminie 24h.
 2. W przypadku publikowania przez Hotel ofert promocyjnych (first minute, last minute, happy hour) odnosić się one będą tylko do nowo utworzonych rezerwacji. Nie ma możliwości zastosowania rabatów dla osób, które dokonają anulacji dotychczas dokonanej rezerwacji i będą dokonywały rezerwacji na ten sam termin ponownie w promocjach. Ilość pokoi w promocjach jest ZAWSZE OGRANICZONA!.”
 3. Resztę należności należy uregulować na recepcji w dniu przyjazdu.
 4. Zadatki w wysokości 30% całego pobytu prosimy kierować na konto, po potwierdzeniu rezerwacji. W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko osoby rezerwującej pobyt lub  nr rezerwacji.
 5. Rezerwację można dokonać telefonicznie, mailem lub wypełnić formularz na stronie www.ecotatry-hotel.pl  Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celu poprawnego przeprowadzenia procesu rezerwacji. 
 6. Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo numer rezerwacji, na który prosimy się  powołać przy dokonywaniu jakichkolwiek zmian.
 7. Rezerwację dokonuje się na osobę , ewentualnie firmę, która będzie dokonywać płatności.
 8. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionej opłaty rezerwacyjnej (zadatku) za pobyt na konto. Jednocześnie wpłata opłaty rezerwacyjnej (zadatku) i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 9. Nie wpłacenie opłaty rezerwacyjnej (zadatku) w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
 10. Płatności należy dokonać do 3 dni od dnia wykonania rezerwacji lub, w terminie uzgodnionym z recepcją.
 11. Opłata rezerwacyjna (zadatek) jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 30 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu – w takiej sytuacji zwrotowi podlega 100% wpłaconej kwoty.
 12. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

POLITYKA WOBEC ZWIERZĄT

   Eco Tatry Hotel*** nie akceptuje zwierząt.

Zadzwoń Rezerwuj Pakiety
Ta strona używa cookie i innych technologii, aby korzystanie z niej było przyjemniejsze. Przetwarzamy zgromadzone dzięki nim dane w celach analitycznych i marketingowych. Przeglądając stronę wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności i cookies